VİZYON & MİSYON

Vizyon;

Operasyonda Mükemmellik anlayışımız ve Müşterilerimizin teveccühleri ile kazandığımız başarıları, temel değerlerimize bağlı kalarak gelecekte de sürdürmek, bugüne kadar olduğu gibi yarınlarda da “Güvenilir”, “İtibarli” ve “Lider” akaryakıt şirketleri arasında yer almaktadır.

Misyon;

Türkiye Petrol Piyasası Kanunu, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun ve Tüketici Hakları Yasasının kanun ve kaidelerine bağlı, İSEÇ politikasından ödün vermeden; her türlü yeni teknolojiyi kullanıp çağdaş, kaliteli, operasyonda mükemmellik ilkesini benimseyerek tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek.

Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın, İlişki içinde bulunduğumuz kurum ve kişilerin güvenini, bağlılığını kazanıp, Türkiye’ de örnek gösterilen şirketlerden biri olarak üstlendiğimiz görevi yerine getirmektir.

İlkelerimiz

Dürüstlük

Müşterilerimizle, ticaretimizde tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla ve devletimizle olan ilişkilerimizde gerçek olmayan söz ve vaatlerde bulunmamak dürüstlük ilkemizin temelini oluşturmaktadır.

Profesyonellik

Her kademede bulunan çalışanlarımız üstlendikleri işler ile görevlerin gerek ve sorumluluklarının bilincinde olarak, şart ve zaman gözetmeksizin yerine getirmek için tereddüt etmezler.

Sadakat

Tüm çalışanlarımız temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.

Sorumluluk Bilinci

Her kademede bulunan çalışanlarımız olumsuzluklar karşısında duyarlı olmayı ve sorunların değil, çözümlerin parçası olmayı ilke kabul etmişlerdir.

Sürekli Gelişim

Müşterilerimize, Çalışanlarımıza, Sektörümüze ve Ülkemize olan sorumluluk bilinciyle, işlerimizi geliştirmek ve gelişimi teknoloji ile desteklerken bu konuda süreklilik arz etmek değişmez ilkemizdir.